Takže niečo o mne..

Volám sa Samuel. Kamaráti ma prezývajú Mečik :) .. ešte som nezistil prečo, asi podla priezviska :P. Rád hrávam hru World of Warcraft (WoW) a zaujímajú ma hlavne druidi, ktorí sú známy tým, že obľubujú prírodu a majú rôzne kúzla a pod.

Anketa

Hrávate hru World of Warcraft ? :)

Áno, často (4)
31%

Áno, sem tam (5)
38%

Hrával som (2)
15%

Nie (2)
15%

Celkový počet hlasov: 13