Takže niečo o mne..
Volám sa Samuel. Kamaráti ma prezývajú Mečik :) .. ešte som nezistil prečo, asi podla priezviska :P. Rád hrávam hru World of Warcraft (WoW) a zaujímajú ma hlavne druidi, ktorí sú známy tým, že obľubujú prírodu a majú rôzne kúzla a pod.
Anketa
Hrávate hru World of Warcraft ? :)
Áno, často (4)
Áno, sem tam (5)
Hrával som (2)
Nie (2)
Celkový počet hlasov: 13